CUKRÁŘSKÉ KURZY

Kromě pečení samotného a psaní o něm na mém blogu www.vikendovepeceni.cz mě začalo bavit ještě pečení učit :) už jako dítě jsem chtěla být tak trochu "úča" :) Od ledna 2019 se tak spolu můžeme pravidelně potkávat na mých cukrářských kurzech v pražské škole vaření Ola Kala a nově i na dalších místech. 

CUKRÁŘSKÉ KURZY V OLA KALA PRAHA - aktuálně jsou vypsané termíny k těmto kurzům:
Bližší informace ke všem kurzům, včetně aktuálních termínů a cen najdete na stránkách www.olakala.cz, kde si můžete kurz také objednat.

CUKRÁŘSKÉ KURZY V KULINER BRNO - NOVĚ !!!
První kurz v brněnském Kulineru proběhne v pátek 20.9.2019. A co budeme péct? Citronové tartaletky, věnečky s oříškovým krémem a čokoládové dortíky s mandlemi. 
Bližší informace ke kurzu včetně ceny naleznete na tomto odkazu, kde si můžete kurz také objednat

CUKRÁŘSKÉ KURZY NA SEVERNÍ MORAVĚ V BOHUMÍNĚ
První úspěšné kurzy proběhly v červnu 2019, na další se můžete těšit znovu začátkem příštího roku. Termíny a bližší informace včas zveřejním.
 
INDIVIDUÁLNÍ KURZY PRO JEDNOTLIVCE 
Jsem schopna připravit i individuální kurzy pro jednotlivce či dvojice, sestavené přímo na míru vašim požadavkům. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat. 

PROSTORY K USPOŘÁDÁNÍ KURZU

Máte nebo víte o vhodných prostorech, kde by se dal uspořádat cukrářský kurz? Neváhejte mě kontaktovat, ať jste z kteréhokoliv konce republiky. 
 
Těším se na setkání :)

 

TOPlist